Житловий комплекс Campus > Комплекс > Учасники проекту
Your browser does not support the HTML5 canvas tag.

Учасники проекту

ДЕВЕЛОПЕР ПРОЕКТУ:

 

Standard Development спеціалізується на діяльності з організації будівництва житлової та комерційної нерухомості. Ключовими принципами діяльності компанії є прозорість, відповідальність та інноваційність. При плануванні та спорудженні будівель використовуються найкращі високоякісні сучасні технології. Базис, відправна точка кожного проекту компанії - потреби майбутніх користувачів. Відповідальність Standard Development - це, насамперед, відповідність очікувань клієнта одержаному результату щодо заявлених якостей проекту нерухомості.

ГЕНЕРАЛЬНИЙ ПІДРЯДНИК:  

 

ТОВ "Трест КМБ-3" – створено у 2012 році як дочірнє підприємство ПрАТ "Трест Київміськбуд-3", який має досвід будівництва великих об'єктів з 1943 року, побудовано більше 4,8 млн. кв.м, більше 100 споруд соціального призначення (в т.ч. ЦУМ, інститут «Київпроект», кінотеатр «Лейпціг»). У 2016 році ТОВ "Трест КМБ-3" був придбаний інвестиційним фондом UDG. 

 

 

ІНВЕСТОР:

 

Urban Development Group (UDG) – компанія, що спеціалізується на інвестиціях у девелоперські проекти в сфері житлової та комерційної нерухомості у країнах Центральної та Східної Європи. В Україні компанія здійснює інвестиційну діяльність через корпоративний інвестиційний фонд "Ю.Ді.Джи.", який створено у формі публічного акціонерного товариства, та залучає кошти інвесторів шляхом випуску та продажу акцій. Спеціалізація інвестиційного фонду - фінансування проектів будівництва мультифункціональних комплексів. Фонд приймає участь в інвестуванні об'єктів, де може мати значний вплив на формування ідеології проекту, залучаючи до співпраці з забудовниками найкращих архітекторів та консультантів. Критерієм здійснення інвестицій в проекти є позитивний суспільний внесок, девіз фонду: People's spaces - Простори для людей.

 

 

замовити дзвінок

Ми передзвонимо вам найближчим часом

Або оберіть зручний день та час для дзвінка

надіслати

Запис на зустріч у відділ продажу

Заповніть будь-ласка форму, коли вам зручно відвідати наш житловий комплекс

Зручний день та час для перегляду квартири

надіслати