Житловий комплекс Campus > Комплекс > Учасники проекту
Your browser does not support the HTML5 canvas tag.

Учасники проекту

Девелопер проекту: Standard Development є частиною групи компаній, до складу якої, зокрема, входять ТОВ «Стандарт» (будівельна ліцензія, на ринку з 1990 року), ТОВ «Стандарт Девелопмент» (девелопер, замовник будівництва). Фінансує проект житловий комплекс "CAMPUS" компанія Urban Development Group (UDG) –  професійний інвестор, що працює на ринках України, Австрії та Угорщини. В Україні інвестиції здійснюються через корпоративний інвестиційний фонд "Ю.Ді.Джи". Standard Development – спеціалізується на інвестиційній діяльності в сфері будівництва житлової нерухомості. Ключовими принципами діяльності Standard Development є прозорість, відповідальність та інноваційність. При плануванні та спорудженні будівель ми використовуємо найкращі високоякісні технології. Базис, відправна точка кожного проекту компанії - потреби майбутнього мешканця. Тому всі об’єкти об’єднані однією метою – забезпечити максимальний комфорт з врахуванням сучасного світового досвіду. Прозорість схем інвестування, руху грошових коштів у процесі будівництва дає впевненість клієнтам компанії у своєчасному виконанні договорів. Відповідальність Standard Development - це, насамперед, відповідність очікувань клієнта одержаному результату щодо якості продукту і терміну вводу будівель в експлуатацію. Standard Development є членом Ukrainian Building Community

Генеральний підрядник: ТОВ "Трест КМБ-3" – одна  з найбільших будівельних компаній, досвід будівництва великих об'єктів, на ринку з 1943 року, побудовано більше 4,8 млн. кв.м, більше 100 споруд соціального призначення (в т.ч. ЦУМ, інститут «Київпроект», кінотеатр «Лейпціг»).

Інвестор: Urban Development Group – європейська компанія, що спеціалізується на інвестиціях у девелоперські проекти в сфері житлової нерухомості у країнах Центральної та Східної Європи. В Україні компанія здійснює інвестиційну діяльність через корпоративний інвестиційний фонд "Ю.Ді.Джи.", який створено у формі публічного акціонерного товариства, та залучає кошти інвесторів шляхом випуску та продажу акцій. Спеціалізація інвестиційного фонду - фінансування проектів будівництва житлових комплексів та кварталів, об'єктом інвестицій є майнові права на житлові та комерційні приміщення. Фонд приймає участь в інвестуванні об'єктів, де може мати значний вплив на формування ідеології проекту, залучаючи до співпраці з забудовниками найкращих архітекторів та консультантів.

замовити дзвінок

Ми передзвонимо вам найближчим часом

Або оберіть зручний день та час для дзвінка

надіслати

Запис на зустріч у відділ продажу

Заповніть будь-ласка форму, коли вам зручно відвідати наш житловий комплекс

Зручний день та час для перегляду квартири

надіслати